• slidebg1
 • slidebg2
  Dowiedz się jak zostać pilotem i zapisz się na szkolenia!

  Szkolenia lotnicze

  Od lat szkolimy nowych pilotów pomagając im stawiać pierwsze kroki w chmurach.

 • slidebg3
  przeżyj podniebną przygodę

  Loty widokowe

  niesamowite wrażenia czekają na ciebie

Targor Flight Club

Miejsce dla pilotów i entuzjastów lotnictwa, pragnących doskonalić swoje umiejętności, czerpiąc od najbardziej doświadczonych lotników w Polsce i innych miłośników latania.

Nauka pilotażu, loty zapoznawcze, loty widokowe i skoki spadochronowe dla tych, co jeszcze nigdy nie byli w powietrzu i chcieliby w niezapomniany sposób spędzić swój wolny czas lub zrobić komuś oryginalny prezent.

Prowadzimy pełne szkolenia samolotowe od 0 do poziomu pilota linowego. Zadzwoń lub napisz a skalkulujemy ofertę specjalnie dla Ciebie i pomożemy zaplanować ścieżkę kariery lotniczej.

Marzysz o karierze pilota? Zgłoś się do nas, a krok po kroku wyjaśnimy Ci jak zostać pilotem, i jak zdobyć licencję pilota samolotowego.

Lotnisko Grądy

GRĄDY to bajkowo położone lotnisko w samym sercu lasu. Znajdziesz tu spokój, pozytywne emocje i wytchnienie od pędu dnia codziennego.

Łatwy dojazd i bliskość Warszawy zachęcają do krótkich wypadów na lotnisko, ale piękne i spokojne położenie lotniska w środku lasu pozwala również na spędzenia tu urlopu łączącego odpoczynek z nauką pilotażu i wejściem w atmosferę życia lotniskowego.

Co oferujemy

Szkolenia lotnicze
Aviation training

Od lat szkolimy nowych pilotów pomagając im stawiać pierwsze kroki w chmurach. Prowadzimy szkolenia praktyczne i teoretyczne, zaczynając od licencji rekreacyjnych i turystycznych, na licencjach i uprawnieniach zawodowych kończąc.

Loty widokowe
Sightseeing flights

Lotnisko Grądy przedstawia ofertę na niezapomniane loty widokowe. Zrób wyjątkowy prezent sobie lub bliskiej Ci osobie. Zobacz świat z lotu ptaka i przeżyj niezapomniane chwile!

CAMO
CAMO

Oferujemy usługi zarządzania ciągłą zdatnością do lotu samolotów General Aviation. Jesteśmy w stanie przyjąć do zarządzania dowolne samoloty z silnikami tłokowymi.

Technical support

Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne dla Twojego samolotu.
Part-145 / Part-66

Hangaring

Zapraszamy do nowoczesnego hangaru czynnego 12 miesięcy w roku, 7 dni w tygodniu z dostępem do asfaltowego pasa, w gotowości operacyjnej przez cały rok.

Czas wolny na lotnisku
Free time

U Nas masz możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego. Zapraszamy na lotnisko: grill, ognisko, spotkania z samolotami dla dzieci, eventy firmowe.

Social Media