Atrakcje lotniskowe

Wypoczynek aktywny lub całkiem leniwy

Zapraszamy do różnych form spędzania czasu na lotnisku Grądy.

Dla najmłodszych udostępniamy plac zabaw z różnymi huśtawkami i drabinkami. Posiadamy również cały wachlarz pojazdów, hulajnóg i rowerów dla dzieci w różnym wieku. Na życzenie zorganizujemy konkurencje i zabawy dla dzieci – jak rzutki, ringo, piłeczki czy kręgle. Mniej aktywne dzieci zapraszamy do kącika z kolorowankami lotniczymi.

Młodzież i dorosłych zachęcamy do gry w siatkówkę plażową, ping-ponga, jazdę na rowerze lub na rolkach. W odległości około 10 kilometrów od lotniska Grądy znajduje się świetna stadnina koni, a trochę bliżej całkiem fajny, kryty basen ze zjeżdżalniami i Jacuzzi.

Dla tych bardziej zmęczonych mamy leżaki pod parasolami, czasopisma lotnicze i lodówkę z chłodnymi napojami w słoneczne dni lub ciepłą herbatę i grzańca przy kominku w zimne wieczory.

Spotkanie z samolotami dla dzieci i młodzieży

Jeśli znasz jakieś dziecko, które nigdy nie widziało z bliska samolotu lub wiesz o młodej osobie, która marzy o lataniu – przyjedźcie koniecznie na nasze lotnisko.

Zadzwoń do nas i umów się, a pokażemy młodej osobie z bliska samolot, opowiemy o lataniu, będzie nawet możliwość wsiąść do samolotu i potrzymać ręce na wolancie.

Zapraszamy rodziny, a nawet większe grupy szkolne.