Hangarowanie samolotów i inne usługi

Hangarowanie

  • Zapraszamy do nowoczesnego hangaru czynnego 12 miesięcy w roku, 7 dni w tygodniu z dostępem do asfaltowego pasa, w gotowości operacyjnej przez cały rok.
  • 16 kamer, system alarmowy i przeciwpożarowy gwarantują bezpieczeństwo Twojego samolotu.
  • Fachowy personel na życzenie przygotuje statek powietrzny o każdej porze dnia – uzupełni olej, paliwo, zadba o stan techniczny i czystość. Przygotuje samolot do lotów zimowych, a lotnisko do lotów nocnych.

Opłaty hangarowe

Ceny podane poniżej są cenami orientacyjnymi, opłata może ulec zmianie ze względu na rozmiar statku powietrznego.

Właściciele samolotów zarządzanych i obsługiwanych przez Targor mogą liczyć na korzystne upusty w opłacie za hangarowanie i usługi dodatkowe.

hangarowamnie

Hangarowanie samolotu – OFERTA 2017/2018

800 zł / mc

Opłata dotyczy samolotów mieszczących się w przedziale: Cessna 150 – Cessna 206. W ramach opłaty zapewniamy swobodny dostęp do samolotu 12 miesięcy w roku, 7 dni w tygodniu oraz podstawienie samolotu na płytę na zamówioną godzinę. Zapewniamy możliwość korzystania z pomieszczeń socjalnych w hangarze. Zapewniamy dostęp do punktów zasilania oraz prostownika w razie kłopotów z akumulatorem. W ramach opłaty zapewniona jest również nieograniczona ilość dziennych startów i lądowań samolotu w Grądach.

flightclub-final-(1)_03

Przygotowanie samolotu do lotów w zimie

50 zł / jednorazowo

Na życzenie właściciela / użytkownika samolotu przygotujemy samolot do lotu w temperaturze poniżej 5 stopni. Rozgrzanie silnika nagrzewnicą spalinową pozwoli zaoszczędzić czas, koszty paliwa lotniczego, resurs samolotu i silnika, ale przede wszystkim podniesie bezpieczeństwo wykonywanego lotu.

wnętrze kabiny samolotu kokpit pilota

Mycie i sprzątanie samolotu

od 50 zł / mycie zewnetrzne
od 70 zł / czyszczenie wnętrza

Za pomocą profesjonalnej myjki wysokociśnieniowej usuniemy z płatowca każde zanieczyszczenia, a na życzenie również wypolerujemy wszystkie zewnętrzne powierzchnie. We wnętrzu wyczyścimy kokpit, wypierzemy tapicerkę, odkurzymy nawet najmniejsze zakamarki. Dzięki nam Twój samolot nabierze całkiem nowego blasku.

noc lotnisko licencja pilota

Start / lądowanie w nocy

30 zł / jednorazowo
90 zł / h

Na lotnisku Grądy nie musisz ścigać się z zachodem słońca – przygotujemy Ci lampy do startu lub lądowania w nocy. A jeśli zachcesz poćwiczyć nocne latanie to rozstawimy Ci lampy i zapewnimy nadzór nad lotami.

Wszystkie podane ceny są cenami netto.
Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

Tankowanie samolotów

AVGAS 100 LL

Dostępna jest bezakcyzowa benzyna AVGAS 100LL.

Do zakupu paliwa niezbędne jest okazanie zwolnienia z akcyzy AKC-PR.

Aktualna cena netto:

--- zł / l

brutto:

--- zł / l

Benzyna 95/98

Udzielamy pomocy w przywiezieniu benzyny 95 lub 98 z pobliskiej stacji benzynowej.

Posiadamy kanistry do przewozu 100 litrów paliwa.

Olej i inne płyny

W100

25 zł / l netto
30.75 zł / l brutto

15W50

34 zł / l netto
41.82 zł / l brutto