Hangarowanie samolotów i inne usługi

Hangarowanie

  • Zapraszamy do nowoczesnego hangaru czynnego 12 miesięcy w roku, 7 dni w tygodniu z dostępem do asfaltowego pasa, w gotowości operacyjnej przez cały rok.
  • 16 kamer, system alarmowy i przeciwpożarowy gwarantują bezpieczeństwo Twojego samolotu.
  • Fachowy personel na życzenie przygotuje statek powietrzny o każdej porze dnia – uzupełni olej, paliwo, zadba o stan techniczny i czystość. Przygotuje samolot do lotów zimowych, a lotnisko do lotów nocnych.

Opłaty hangarowe

Ceny podane poniżej są cenami orientacyjnymi, opłata może ulec zmianie ze względu na rozmiar statku powietrznego.

Właściciele samolotów zarządzanych i obsługiwanych przez Targor mogą liczyć na korzystne upusty w opłacie za hangarowanie i usługi dodatkowe.

Hangarowanie samolotu – OFERTA 2020

1000 zł / mc

Opłata dotyczy samolotów mieszczących się w przedziale: Cessna 150 – Cessna 206. W ramach opłaty zapewniamy swobodny dostęp do samolotu 12 miesięcy w roku, 7 dni w tygodniu oraz podstawienie samolotu na płytę na zamówioną godzinę. Zapewniamy możliwość korzystania z pomieszczeń socjalnych w hangarze. Zapewniamy dostęp do punktów zasilania oraz prostownika w razie kłopotów z akumulatorem. W ramach opłaty zapewniona jest również nieograniczona ilość dziennych startów i lądowań samolotu w Grądach.

Przygotowanie samolotu do lotów w zimie

50 zł / jednorazowo

Na życzenie właściciela / użytkownika samolotu przygotujemy samolot do lotu w temperaturze poniżej 5 stopni. Rozgrzanie silnika nagrzewnicą spalinową pozwoli zaoszczędzić czas, koszty paliwa lotniczego, resurs samolotu i silnika, ale przede wszystkim podniesie bezpieczeństwo wykonywanego lotu.

wnętrze kabiny samolotu kokpit pilota

Mycie i sprzątanie samolotu

od 50 zł / mycie zewnetrzne
od 70 zł / czyszczenie wnętrza

Za pomocą profesjonalnej myjki wysokociśnieniowej usuniemy z płatowca każde zanieczyszczenia, a na życzenie również wypolerujemy wszystkie zewnętrzne powierzchnie. We wnętrzu wyczyścimy kokpit, wypierzemy tapicerkę, odkurzymy nawet najmniejsze zakamarki. Dzięki nam Twój samolot nabierze całkiem nowego blasku.

noc lotnisko licencja pilota

Start / lądowanie w nocy

100 zł / jednorazowo
190 zł / h

Na lotnisku Grądy nie musisz ścigać się z zachodem słońca – przygotujemy Ci lampy do startu lub lądowania w nocy. A jeśli zachcesz poćwiczyć nocne latanie to rozstawimy Ci lampy i zapewnimy nadzór nad lotami.

Wszystkie podane ceny są cenami netto.
Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

Tankowanie samolotów

AVGAS 100 LL

Obecnie nie prowadzimy sprzedaży paliwa

.

Aktualna cena netto:

--- zł / l

brutto:

--- zł / l

Benzyna 95/98

Udzielamy pomocy w przywiezieniu benzyny 95 lub 98 z pobliskiej stacji benzynowej.

Posiadamy kanistry do przewozu 100 litrów paliwa.

Olej i inne płyny

W100

25 zł / l netto
30.75 zł / l brutto

15W50

34 zł / l netto
41.82 zł / l brutto