Wspólnie z Tobą tworzymy niepowtarzalną

atmosferę życia lotniskowego.

Poznaj zespół Targor Flight Club.

O nas / Nasz zespół

o nas-1st-face

Bartosz Konopka
Kierownik Szkolenia, Szef Instruktorów Szkolenia Praktycznego

Bartek to zapalony pilot i miłośnik akrobacji lotniczej. Łączy pracę w General Aviation z pracą u naszego narodowego przewoźnika – w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Znany jest z tego, że chętnie poleci z Wami w każdy zakątek świata. Jeśli chcecie polatać w jego towarzystwie, możecie dzwonić właściwie o każdej porze dnia i nocy, o ile tylko już nie będzie właśnie w samolocie, na pewno będzie gotowy Wam towarzyszyć.

Henryk Kącik
Egzaminator praktyczny LKE, Instruktor samolotowy

Pana Henryk to wręcz „instytucja” naszego Ośrodka – lotnik kultowy, inicjator i założyciel Targor Flight Club. Instruktor samolotowy i zawodowy pilot wojskowy, który najwięcej godzin służby spędził w odrzutowcu MiG-21. Wieloletni pracownik Aeroklubu Polskiego. Sumą jego doświadczeń jest pilotaż 20 typów samolotów. Cenimy pana Henryka za luz, humor i wciąż niesłabnącą chęć szkolenia nowych pilotów. A jego lotnicze, wieczorne opowieści przy piwku i grillu to już wręcz legenda.

o nas-2st-face
o nas-4-face

Anna Kalbarczyk
Dyrektor, Szef Instruktorów Szkolenia Teoretycznego

Ania to pilot zawodowy i teoretyk lotniczy, niestety wiecznie zakopana w papierach lotniskowych. Pomimo tego, jeśli potrzebujecie towarzystwa na lot, to zawsze chętnie z Wami poleci i na dodatek zrobi dziesiątki zdjęć nawet podczas bardzo krótkiego lotu.

Eryk Sinica
Instruktor samolotowy, specjalista CAMO

Eryk to prawdziwy miłośnik latania, który od najmłodszych lat wyrastał w lotniczej atmosferze, a od 16 roku życia sam czynnie zajął się szybownictwem by nieuchronnie przejść na samoloty. Eryk to młody instruktor o wielkiej pasji i marzeniach, chętnie podyskutuje z Wami o tajnikach samolotów, którymi zarządza. Ale jego największym marzeniem jest przelecieć jednosilnikowcem przez Atlantyk. Jeśli jest w Was wystarczająco odwagi, może się z nim wybierzecie?

o nas-3rd-face
mi-round

Mateusz Iwański
Instruktor samolotowy

.

Marcin Duda „Dudziak”
Instruktor samolotowy

Marcin Duda „Dudziak” Pilot zawodowy
Katarzyna Rychlik Specjalista ds. Aministracji

Katarzyna Rychlik
Specjalista ds. Aministracji

Dariusz Galemba
Kierownik Organizacji Obsługowej, Mechanik samolotowy

Darek to doświadczony mechanik, który pracował przy różnych samolotach nie tylko w Polsce, ale też w wielu zakątkach świata. Mimo sentymentu do Antonowa 2, lubi poznawać nowe typy samolotów i jest otwarty na wszelkie nowinki. Nie ma chyba wyzwania technicznego, którego by się nie podjął.

o nas-5-face
sergii

Sergii „Airbus” Stegaresku
Pilot