LOT SAMOLOTEM NA PREZENT

Wycieczka Samolotem

 zamów u nas spersonalizowany lot w chmurach

Poszukujesz niesztampowego pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Chcesz, by Twój podarunek był jedyny w swoim rodzajui na długo został w waszej pamięci? Nie ma nic, co mogłoby się równać z lotem w przestworzach – bez względu na to, czy lecicie nad zielonymi polanami i lasami, otoczeni błękitem nieba, czy podążycie wzdłuż zawiłego koryta rzeki – wycieczka samolotem jest niezapomnianym przeżyciem, którego nie da się porównać do żadnego innego prezentu.

MIŁOŚĆ USKRZYDLA

WYCIECZKA SAMOLOTEM DLA DWOJGA

Wzbijemy się dla was jak najbliżej chmur, żebyście mogli zabrać kawałek nieba dla siebie. Jeżeli chcecie podkreślić wyjątkowy dla was dzień lub uczcić rocznicę ważnego wydarzenia, żadne miejsce nie będzie nadawać się lepiej, niż wasze własne miejsce pośród chmur. Romantyczna wycieczka samolotem, będzie w całości dostosowana do waszych potrzeb i preferencji. Długość i porę lotu, jak również kierunek możecie ustalić z nami indywidualnie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotu dla dwojga!

WYCIECZKA SAMOLOTEM DLA CAŁEJ RODZINY

Niezapomniana zabawa dla najstarszych, jak i najmłodszych członków rodziny! Wspaniały pomysł na uczczenie urodzin lub innego rodzinnego święta i wyjątkowa aktywność dla całej rodziny! Przeżyjcie razem niezwykłą wycieczkę i nagrajcie wspólnie filmiki i zdjęcia, którymi będziecie mogli podzielić się z najbliższymi! Możesz zamówić lot samolotem na prezent dla waszej rodziny tak, by jak najlepiej pasował do waszych potrzeb, zarówno pod względem czasu samej wycieczki samolotem, jak i miejsca, nad jakie zechcecie się udać. 

Zapraszamy rodziny
te większe i te mniejsze do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty!

BĄDŹ ORYGINALNY! ZAMÓW LOT SAMOLOTEM
NA PREZENT

Szukasz nietypowego podarunku dla pracownika, który wzniósł się na wyżyny sukcesu? Chcecie w niezapomniany sposób rozpocząć pełen adrenaliny wieczór panieński lub wieczór kawalerski? A może lot widokowy tylko zaostrzy wasz apetyt na podniebne przygody? Dla tych, którzy poszukują większych wrażeń, Lotnisko Grądy wraz z wycieczką samolotem oferuje Twój pierwszy kurs pilota samolotu,w towarzystwie doświadczonego instruktora.

DLA KLIENTÓW NAPRAWDĘ GŁODNYCH WRAŻEŃ…

Dla których sam lot samolotem na prezent nie wystarczy – przypominamy o naszej ofercieskoków spadochronowych w tandemie!