Eventy i spotkania dla firm

Najwyższych lotów eventy i spotkania dla firm

Planujesz zorganizować event? A może w Twojej firmie zbliża się termin imprezy firmowej lub pojawiła się inicjatywa wyjazdu integracyjnego? Dość z nudnymi hotelami w lokalizacjach, które nie oferują nic oryginalnego!

Organizujemy eventy dla firm i spotkania, które zamiast bycia koniecznością, stają się wydarzeniem, na jakie warto czekać! Zapraszamy na imprezę firmową na lotnisko Grądy. Na czas Waszego eventu zamkniemy dla Was całe lotnisko, pozostawiając je wyłącznie do Waszej dyspozycji!

Dlaczego warto inwestować w wysokiej klasy eventy dla firm?

Wspólne wydarzenia firmowe, takie jak wyjazdy integracyjne lub eventy dla firm zorganizowane po to, by podkreślić osiągnięty przez Was sukces, to dobry relaks dla pracowników, który równocześnie sprawi, że poczują się oni nieodłączną częścią firmy. Pracownicy, utożsamiający się z firmą, chętniej przychodzą do pracy i dają z siebie więcej. Dlatego dobrze zorganizowany event, to inwestycja w pracowników i w firmę. A wszystko to podane w formie zabawy, relaksu i niezapomnianych przeżyć.

Opierając się na naszym doświadczeniu w prowadzeniu eventów firmowych, opracowaliśmy trzy różne pakiety do wyboru, dzięki czemu możecie zdecydować się na taki, który najlepiej będzie pasował do Waszej grupy. Każdy z nich zapewnia moc atrakcji i aktywności!

 • Pakiet samolotowy,
 • Pakiet Adrenalina,
 • Pakiet Exclusive.

Jakie korzyści wypłyną z organizacji firmowego wyjazdu razem z nami?

 • Usprawnienie komunikacji w zespole – grupowe aktywności, wspólne spędzanie czasu i relaks pozwalają na lepszą komunikację zespołu. Takie wspólne doświadczenie, Wasz zespół zabierze ze sobą do pracy.
 • Firmę tworzą ludzie – dlatego inwestowanie w nich i podkreślanie wspólnych sukcesów da Waszym firmom nową energię do działania i pomoże ustalić cele na przyszłość.
 • Większa integralność zespołu – grupa pracujących razem osób to zespół, a zgrany zespół pracuje efektywniej i skuteczniej. Firma, która dba o to, jak jej pracownicy czują się w pracy, zdecydowanie rzadziej traci ich na rzecz konkurencji.

Eventy i spotkania dla firm

Pakiet podstawowy „Samolotowy”

Pakiet „Samolotowy” został stworzony dla osób zainteresowanych lotnictwem, które jeszcze nie miały okazji, by zgłębić ten temat. Będziecie mogli zapoznać się z dostępnymi na naszym lotnisku samolotami, w tym: Cessna 172, Cessna 152, Socata TB10, Piper Arrow III 28R, Piper 34 Seneca V, Cessna 206. Po zapoznaniu się z maszynami zapraszamy na pokład! Nasi piloci zabiorą Was na lot widokowy, którego trasa i długość będzie dopasowana do Waszych potrzeb i chęci. W powietrzu czeka Was również pierwsza nauka pilotażu!

Pakiet „Adrenalina”

Poszukujecie czegoś mocniejszego? Pakiet „Adrenalina” powstał z myślą o eventach firmowych dla zespołów szukających silnych wrażeń! W powietrzu, oprócz standardowych lotów samolotem i lekcji pilotażu, podczas której uczeń ma możliwość samodzielnego pilotowania samolotu,  czeka na Was skok adrenaliny w postaci… skoku ze spadochronem! Na Wasze życzenie, w skoku spadochronowym może towarzyszyć Wam profesjonalny kamerzysta, który uwieczni tę niezwykłą chwilę!

Pakiet „Exclusive”

W pakiecie „Exlusive” przygotowaliśmy wszystkie dostępne atrakcje! Spotkanie firmowe w tym wariancie oferuje rozszerzoną ofertę cateringu,  loty samolotem we wszelkich wariantach oraz skoki spadochronowe dla najodważniejszych członków Waszego Zespołu. Ponadto oferujemy możliwość zorganizowania paintballowych zawodów na celność lub meczu siatkówki plażowej. Jeśli chcecie jeszcze więcej, to możemy zorganizować wyścigi quadami po pasie lub przygotowany specjalnie dla Was pokaz akrobacji lotniczych oraz akrobacji spadochronowych.

*Do każdego z pakietów dostępnych w naszej ofercie istnieje możliwość dokupienia zindywidualizowanego cateringu według Waszych preferencji, w tym: przysmaków regionalnych, zestawu „szefowa kuchni poleca”, dań wegetariańskich i menu rodzinnego.

Jesteś zainteresowany organizacją eventu dla swojej firmy?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

  Podaj treść wiadomości

  Podaj swój adres mailowy

  Telefon kontaktowy