Atrakcje lotniskowe

Loty widokowe dla każdego

lot-img-1

Urodziny, rocznica, zdany egzamin, emocjonująca randka lub po prostu spełnienie marzeń z dzieciństwa – każdy powód jest dobry żeby wsiąść do samolotu i chociaż przez chwilę pobujać w obłokach.

Zrób niezapomniany prezent sobie lub komuś bliskiemu. Pamiętaj, że rzeczy przemijają a wspomnienia zostają na całe życie.

Zapraszamy na loty widokowe na lotnisko Grądy dla 1, 2 lub 3 osób. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Skoki spadochronowe

Dla wszystkich żądnych wyjątkowo silnej dawki adrenaliny w szybkim czasie, polecamy skoki spadochronowe. To bezpieczna i bardzo emocjonująca forma spędzenia kilku chwil w powietrzu i wspomnienie, które zostaje do końca życia.

Zapraszamy, Zapoznaj się z naszą ofertą.

loty widokowe

Wypoczynek aktywny lub całkiem leniwy

lot-img-3

Zapraszamy do różnych form spędzania czasu na lotnisku Grądy.

Dla najmłodszych udostępniamy plac zabaw z różnymi huśtawkami i drabinkami. Posiadamy również cały wachlarz pojazdów, hulajnóg i rowerów dla dzieci w różnym wieku. Na życzenie zorganizujemy konkurencje i zabawy dla dzieci – jak rzutki, ringo, piłeczki czy kręgle. Mniej aktywne dzieci zapraszamy do kącika z kolorowankami lotniczymi.

Młodzież i dorosłych zachęcamy do gry w siatkówkę plażową, ping-ponga, jazdę na rowerze lub na rolkach. W odległości około 10 kilometrów od lotniska Grądy znajduje się świetna stadnina koni, a trochę bliżej całkiem fajny, kryty basen ze zjeżdżalniami i Jacuzzi.

Dla tych bardziej zmęczonych mamy leżaki pod parasolami, czasopisma lotnicze i lodówkę z chłodnymi napojami w słoneczne dni lub ciepłą herbatę i grzańca przy kominku w zimne wieczory.

Spotkanie z samolotami dla dzieci lub młodzieży

Jeśli znasz jakieś dziecko, które nigdy nie widziało z bliska samolotu lub wiesz o młodej osobie, która marzy o lataniu – przyjedźcie koniecznie na nasze lotnisko.

Zadzwoń do nas i umów się, a pokażemy młodej osobie z bliska samolot, opowiemy o lataniu, będzie nawet możliwość wsiąść do samolotu i potrzymać ręce na wolancie.

Zapraszamy rodziny, a nawet większe grupy szkolne.

lot-img-2

Noclegi na lotnisku

lot-img-6

Nocleg w leśniczówce dla ucznia podczas szkolenia

Tydzień lub więcej dni podczas stacjonanego szkolenia praktycznego.
Pokój w leśniczówce z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedyńczymi łóżkami. Dostęp do kuchni z możliwością przygotowania posiłków.

Cena:

30 zł od osoby / doba
lot-img-7

Nocleg w leśniczówce dla pilotów poza szkoleniem

Pokój w leśniczówce z jednym podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi łóżkami. Dostęp do kuchni z możliwością przygotowania posiłków.

Cena:

50 zł od osoby / doba
lot-img-5

Domek holenderski (pomieści całą rodzinę)

Domek posiada wszelkie wygody: obszerny salon z jadalnią, w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę (oczywiście z gorącą wodą), wygodną podwójną sypialnię oraz dodatkowy pokój z piętrowym łóżkiem.
Kameralne usytuowanie domku na skraju lasu, pozwala na spokojny wypoczynek i pełnię relaksu.

Cena:

30 zł od osoby / doba ( dzieci 50% )